Ekonomski fakultet Univerziteta u Zenici sačinio analizu pod nazivom “Vrednovanje podsticajnih programa privredi općine Kakanj i prijedlozi za unapređenja”08.10.2020.

Analiza kao osnov za buduće inovativnije, kvalitetnije i učinkovitije podsticajne mjere Općine Kakanj prema privredi

Ekonomski fakultet Univerziteta u Zenici sačinio je analizu pod nazivom “Vrednovanje podsticajnih programa privredi općine Kakanj i prijedozi za unapređenja”.

Tim koji je sačinio analizu predvodila je doc.dr.sci. Jasmina Džafić.

Analiza je rezultat višemjesečnog rada vrhunskih ekonomskih stručnjaka s pomenutog fakulteta, a sve sa ciljem da se dođe do naučnih spoznaja koje će osvijetliti pravce budućeg djelovanja kako bi se podsticajni programi Općine Kakanj unaprijedili.

Uloga Općine Kakanj kao institucije koja je angažirala stručnjake, bila je da pruži sve potrebne informacije na bazi kojih je urađena analiza.

Analiza je danas predstavljena načelniku Općine Kakanj Aldinu Šljivi i njegovim saradnicima, i predstavljat će osnovu za buduće nove, inovativnije, kvalitetnije i učinkovitije podsticajne mjere Općine Kakanj prema privredi.

Mirnes Bajtaraveć

Kakanj

Starčevica: Nova dvorana u funkciji narednog mjeseca

Grad Tuzla osvojio oko milion KM iz EU IPA programa za uređenje izletišta Ilinčica