Održana 62 sjednica Skupštine opštine Rogatica02.10.2020.

Usvojen Nacrt rebalansa budžeta

Nakon šest mjeseci, u sali Skupštine opštine Rogatica održana je sjednica, u skladu sa propisanim mjerama zaštite od virusa Kovid-19. Ovo je 62 redovna sjednica, a prethodne dvije su održane u sali kina Rogatica.

Prema izvještaju o izvršenju budžeta opštine Rogatica za prvih šest mjeseci ove godine evidentan je višak budžetskih sredstava u odnosu na budžetske rashode u iznosu od 1.097.297 KM. Odbornici su danas usvojili i Nacrt rebalansa budžeta opštine Rogatica za ovu godinu.

Milorad Jagodić

Rogatica

Politički subjekti s područja općine Jajce potpisali Izborni etički kodeks

U OPĆINI JABLANICA ODRŽAN CERTIFIKACIJSKI AUDIT ISO STANDARDA 9001:2015