Donosimo pozitivnu priču iz Busovače02.10.2020.

Postavi cilj i kreni ka njemu

Mirna Jovanović, 24-godišnjakinja iz Busovače, jedna je od rijetkih koja zna što želi i ne boji se slijediti svoje snove. Nakon završene srednje škole upisala je matematiku, a ubrzo i donijela odluku da napusti fakultet i upiše tečaj šivenja, te ispuni svoj san iz djetinjstva - da bude dizajnerica.

"Posao je službeno pokrenut na Instagramu, a već s prvim narudžbama - glas se proširio", prisjeća se Mirna.

Otad, dodaje, radi uglavnom zahvaljujući preporukama.

Mirna je aktivna sportašica, trenerica i dizajnerica. Svoj posao proširila je, pa tako od prošloga ljeta Mirna radi i dekoraciju za slavlja, organizaciju i brine se da svaki detalj njenom klijentu bitnoga dana prođe savršeno.

"Mnogo toga se promijenilo od 2018. Posao je rapidno rastao, dan je bivao sve kraći i gotovo svaku noć posljednje dvije godine radim do zore. Hvala Bogu - radim to s ljubavlju pa mi ništa nije teško. Imam volje i energije za troje", zaključuje vesela djevojka.

Mirna je nedavno otvorila vrata vlastitog krojačkog salona, koji, budimo iskreni, više nalikuje umjetničkom ateljeu, a djevojka ističe kako je sve uredila sama, te da je većinu namještaja reciklirala.

Asim Mekić

Busovača

Dodijeljena priznanja povodom Dana Grada

Čestitka gradonačelnika povodom Svjetskog dana učitelja